A e dini me kë takohen xhiron tjetër Real Madridi dhe Barcelona? – Lajmi.net
A e dini me kë takohen xhiron tjetër Real Madridi dhe Barcelona?
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:09, 19 March 2017
Liderët e La Ligas xhiron e ardhshme i pret punë e lehtë, së paku në letër.

Real Madridi në ‘Santiago Bernabeu’ përballet me Alavesin.

Në anën tjetër, ndjekësit e parë të tyre, skuadra e Barcelonës, udhëton te Granada.

Këto ndeshje luhen me dy prill, pas përfundimit të ndeshjeve ndërkombëtare për kualifikueset për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: La Liga, SC Barcelona, Valencia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush