A e dini këtë fakt të jashtëzakonshëm të Anthony Joshua? – Lajmi.net
A e dini këtë fakt të jashtëzakonshëm të Anthony Joshua?
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 0:17, 29 October 2017
.

Anthony Joshua ka mbrojtur me suksesin titullin e botës në boks në peshat e rënda.

Pas dhjetë raundeve luftë, Joshua mposhti 36 vjeçarin Carlos Takam.

Ishte gjyqtari që ndërpreu këtë takim shkaku i plagëve të shkaktuara nga goditjet e Joshuas në fytyrën e Takam.

Kjo ishte fitorja e 20-të e Joshuas në po kaq meçe, dhe të gjitha këto i ka përfunduar para kohe./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Anthony Joshua, Carlos Takam

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3