A e dini cili është futbollisti me më së shumti driblime këtë edicion? (FOTO) – Lajmi.net
A e dini cili është futbollisti me më së shumti driblime këtë edicion? (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaPremier LeagueSerie ASport 20:40, 24 April 2017
Adama Traore i Middlesbrough është futbollisti që ka bërë më së shumti driblime këtë edicion.

I riu i skuadrës angleze, ka arritur të lë pas lojtarë të mëdhenj, duke përfshirë Eden Hazard i Chelsea dhe Neymar i Barcelonës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Adama Traore

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper