A do t’ia sjellë Kloppi Liverpoolit titullin e Premierligës pas 27 vitesh pritje? (FOTO) – Lajmi.net
A do t’ia sjellë Kloppi Liverpoolit titullin e Premierligës pas 27 vitesh pritje? (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:52, 16 July 2017
Edhe Liverpooli është duke punuar shumë këtë afat kalimtar të transferimeve, për të përforcuar skuadrën me emra të rinj.

‘The Reds’ kanë arritur të sjellin në ‘Anfield Road’ Mohamed Salahin e Romës.

Ata janë në negociata edhe me RB Leipzig për Keitan dhe Southamptonin për Van Dijk.

Nëse realizohen finalizohen edhe këto dy transferimi, Klopp do të ketë në dispozicion një skuadër konkurruese për edicionin e ardhshëm në Premierligë, ku do të kërkojë të fitojë titullin e kësaj ligë pas 27 viteve pritje./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool, Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy