A do të luajë Dybala ndaj Barcelonës? Vjen vendimi i mjekëve – Lajmi.net
A do të luajë Dybala ndaj Barcelonës? Vjen vendimi i mjekëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:40, 20 March 2017
Juventusi e ka marrë një super-lajm pas ndeshjes ndaj Sampdorias.

Në pjesën e parë, Paulo Dybala pësoi një lëndim dhe doli nga loja.

Bardhezinjtë patën frikë se ai mund të mungojë në ndeshjen e parë me Barcelonën, por s’do të ndodh kështu, përcjellë “lajmi.net”.

Kofsha e tij e djathtë është në gjendje të mirë dhe ai do të luajë që në ndeshjen e ardhshme.

Madje, Dybala iu është përgjigjur pozitivisht ftesës së Argjentinës për t’u grumbulluar në fundjavë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Paulo Dybala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown