A do të jetë ky trajneri i Bayernit në sezonin e ri? – Lajmi.net
A do të jetë ky trajneri i Bayernit në sezonin e ri?
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:48, 3 December 2017
Jupp Heynckes ka dhënë sinjalet e para se mund të mbetet në bankinën e Bayern Munich edhe sezonin e ardhëm.

72 vjeçari në fillim të këtij sezoni, mori drejtimin e skuadrës bavarezeve duke zëvendësuar të shkarkuarin Carlo Ancelotti.

Heynckes nënshkroi me Bayernin deri në fund të sezonit, por ky bashkëpunim duket se mund të zgjasë.

Në mediet gjermane ditëve të fundit ka pasur shumë spekulime se Bayern Munich dhe Jupp Heynckes janë afër një marrëveshje të re, zëra të cilët veç se i ka rritur trajneri gjerman gjatë një interviste dhënë së fundi.

“Nuk kemi nënshkruar ende”, është përgjigjur Heynckes duke folur për ‘Rollwaglers 93’.

“Zotëri Dreesen gjithmonë më fton për të nënshkruar kontratën e re. Por unë nuk është se kame dhe aq kohë”, ka vazhduar ai, për të vërtetuar lajmet për afrimet e tij me bavarezët për kontratën e re./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO