A do të jetë ky stadiumi i finales në Copa del Rey? – Lajmi.net
A do të jetë ky stadiumi i finales në Copa del Rey?
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:43, 10 February 2018
“AS” shkruan se stadiumi i Atleticos mund të jetë një opsion i mirë sepse nuk ka nevojë për shtyrjen e ndonjë dueli të ekipit nikoqir.

Barcelona dhe Sevilla mund ta zhvillojnë finalen e Copa del Rey në stadiumin Wanda Metrooplitano të Atletico Madridit.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se stadiumi i Atleticos mund të jetë një opsion i mirë sepse nuk ka nevojë për shtyrjen e ndonjë dueli të ekipit nikoqir.

Santiago Bernabeu dhe Mestalla po ashtu janë përmendur si opsione por Metropolitano duket të jetë favorit i ri për nikoqir të finales, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona dhe Sevilla do të luajnë në finale për trofeun e Copa del Rey. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Sevilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool