A do të jetë ky formacioni i Barcelonës ndaj Valencias? (FOTO) – Lajmi.net
A do të jetë ky formacioni i Barcelonës ndaj Valencias? (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:03, 17 March 2017
Pas humbjes nga Deportivo La Coruna, Barcelona në ‘Camp Nou’ pret Valencian.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Valencias luhet ditën e diel me fillim nga ora 20:45.

‘Goal.com’ ka parashikuar se me cilën formacion mund ta nis këtë ndeshje trajneri Luis Enrique./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: La Liga, SC Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals