A do të jetë ky dueli i ‘çmendur’ në shortin e Ligës së Kampionëve? – Lajmi.net
A do të jetë ky dueli i ‘çmendur’ në shortin e Ligës së Kampionëve?
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:29, 16 March 2017
Liga e Kampionëve do ta tërheq shortin e fazës çerekfinale të premten me fillim nga ora 12:00.

Barcelona, Real Madrid, Bayern Munich, Juventus, Leicester City, Monaco, Borussia Dortmund dhe Atletico Madrid janë skuadrat e kualifikuara në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Por, është një duel i mundshëm që dallohet më shumë nga të tjerët. Real Madrid – Barcelona mund të ballafaqohen në fazën tjetër të garës, përcjell “lajmi.net”.

“El Clasico” në Ligën e Kampionëve do të ishte sigurisht dueli më i fortë i mundshëm që mund të përcaktohet me shortin e së premtes me fillim nga ora 12:00. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball