“A do të jesh në Botëror?”, reagimi nga Ibrahimovic është qesharak – Lajmi.net
“A do të jesh në Botëror?”, reagimi nga Ibrahimovic është qesharak
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 10:37, 20 April 2018
Zlatan Ibrahimovic dëshiron të jetë në ekipin e Suedisë për Botërorin 2018.

Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic ka përsëritur besimin e tij se do të udhëtojë në Kampionatin botëror në Rusi.

Ibrahimovic dëshiron të jetë në ekipin e Suedisë për Botërorin 2018.

Dhe, ai u përgjigj në mënyrë qesharake në pyetjen e një gazetari nëse do të jetë në Botëror, përcjell “lajmi.net”.

“Do të shkoj në Botëror, nëse të tregoj më shumë do të fitosh shumë ndjekës”, deklaroi ai para gazetarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO