A do ta nderojë Barcelona sonte Real Madridin? Ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
A do ta nderojë Barcelona sonte Real Madridin? Ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:17, 13 August 2017
.

Sonte Barcelona pret Real Madridin në “Camp Nou”.

Ndërkohë, në Spanjë po vazhdon debati i madh nëse Barcelona duhet të bëjë kordonin ndaj Real Madridit.

Tifozët katalunas janë shprehur kundër idesë që Barca të nderojë Realin, për triumfin në La Liga, Ligën e Kampionëve dhe Superkupë, përcjellë “Lajmi.net”.

Mbetet të shihet se çfarë vendimi ka marrë Barcelona.

Ndeshja sonte zhvillohet prej orës 22:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO