8 motrat Mustafa në një foto (Foto) – Lajmi.net
8 motrat Mustafa në një foto (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:07, 17 July 2017
Jemi mësuar t'i shohim zakonisht vetëm dy nga to në publik, Sahide dhe Safete Mustafën, por ato janë gjithsej tetë motra.

Së fundi, ato kanë publikuar një foto në Instagram, në të cilën shihen të tetë motrat së bashku, shkruan lajmi.net.

Pasi publikuan foton në Instagram, motrat morën komente të shumta nga ndjekësit, duke e cilësuar ‘bekim’ të qenit motra shumë.

Disa nga ndjekësit u thanë se ngjajnë shumë mes vete, por më së miri e gjykoni kur ta shihni foton e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 8 motrat Mustafa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals