70% e grave dëshirojnë që meshkujt t’a bëjnë këtë akt të çuditshëm seksi në shtrat – Lajmi.net
70% e grave dëshirojnë që meshkujt t’a bëjnë këtë akt të çuditshëm seksi në shtrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 14:20, 18 April 2017
Gratë kanë treguar detajet e pista dhe fantazinë e tyre të fshehtë seksuale në lidhje me seksin

Në një studim të fundit të bërë ka treguar se 70% e grave kanë thënë se gjatë seksit me partnerin e tyre, duan që mashkulli të përdorë dajak, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Gjatë kësaj anekte të bërë me to, kur ato kanë kryer marëdhënie seksuale me burrat e tyre, ato e kanë pëlqyer më shumë seksin kur është përdorur dhuna.

Qëllimi kryesor i anketës ishte që për të parë dëshirat seksuale dhe përvoja me mënyra të ndryshme seksuale. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: femrat ne shtrat, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble