7 vjeçari tregon se si nëna e vrau motrën e tij (Video) – Lajmi.net
7 vjeçari tregon se si nëna e vrau motrën e tij (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:38, 15 March 2017
Është shumë e dhimbshme të dalësh përballë nënës dhe të tregosh se ajo ka vrarë motrën tënde, shkruan lajmi.net

Kaq rëndë e ka përjetuar ky djalosh, mirëpo sërish, është po kaq i fortë që të bëjë atë që është e drejtë.

Atij i dolën përballë fotografi e vizatime, prej të cilave e përshkruajti gjendjen reale duke dëshmuar krimin e së ëmës.

Shikoni videon më poshtë për më shumë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 7-vjecari, nëna, vrasja e motres

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3