7 vjeçari shqiptar që ngriti publikun e Belgjikës në këmbë (Video) – Lajmi.net
7 vjeçari shqiptar që ngriti publikun e Belgjikës në këmbë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 13:21, 27 February 2017
Të gjithë gëzohemi kur një shqiptar korr sukses në audiencën botërore, sidomos kur është i ri në moshë.

Rrezar Berisha është shqiptar. Ai i ka vetëm shtatë vjeç.

Në Belgium’s Got Talent konkuroi me beatbox dhe breakdance. Ai e mahniti jurinë dhe publikun, duke i bërë që të ngriten të gjithë në këmbë dhe të duartrokasin, shkruan lajmi.net

Ai mori pikë pozitive nga të katër anëtarët e jurisë si dhe përveç kësaj, u ftuan edhe prindërit dhe motra në skenë që t’i japin edhe më shumë mbështetje.

Ndërkaq, në videon më poshtë, do të shihni Rrezar Berishën teksa bën beatbox me një reper. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rrezar Berisha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush