7 pozicione seksi që do t’ju ndezin gjithmonë (Foto) – Lajmi.net
7 pozicione seksi që do t’ju ndezin gjithmonë (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:42, 28 November 2017
Ndodh shpesh që të mos pranojmë se seksi me partnerin/en nuk na pëlqen më dhe se kënaqësia nuk është po njësoj.

Edhe pse mund të bëni seks të egër, të çmendur apo dhe nga ato “teknikat” e rrezikshme të cilat mund ta mbajnë jetën tuaj seksuale në “korrent”, jo gjithmonë kënaqësia është maksimale.

Nëse këto kohë nuk po performoni dhe aq mirë në shtrat, atëherë më poshtë mund të njiheni me 7 pozicionet e seksit të cilat garantojnë më shumë kënaqësi, të rekomanduara nga “Cosmopolitan”.

Shikoni fotografitë:

Fjalët kyçe: pozicion seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2