7 modelet e xhinseve më të preferuara për këtë sezon (FOTO) – Lajmi.net
7 modelet e xhinseve më të preferuara për këtë sezon (FOTO)
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 18:59, 25 March 2016
Padyshim që stina e pranverës është ajo e përdorimit më të madh të xhinseve dhe trendet që dominojnë janë gjithmonë e më tërheqëse.

Edhe këtë sezon më shumë se asnjëherë.

Je apo nuk je në humor, këto modele do të të ndryshojnë gjendjen dhe do të bëjnë të ndihesh komode gjithë ditën.

Me siguri që njëra nga këto modele do të bëjë të dashurohesh me to, ose tashme i ke në garderobën tënde.

Hidhu një sy modeleve të kësaj pranvere.

Fashionable-jeans-for-teenage-girls-2016 boyfriend-jean-trend celebs-ripped-jeans-600x380 how-to-wear-boyfriend-jeans-feature-image-1 cc8479fde3877f2121462b31449b94d6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion