7 makinat elektrike që vijnë në treg deri në viti 2020, që ju mund t’i përballoni (Foto) – Lajmi.net
7 makinat elektrike që vijnë në treg deri në viti 2020, që ju mund t’i përballoni (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 10:14, 19 May 2017
Tashmë duket se koha e makinave elektrike ka ardhur

Disa prej këtyre automjeteve alektrike do të bëhen nga kompanitë më luksoze dhe pritet që më e shtrenjta të kushtojë plot 50,000 dollarë, transmeton lajmi.net.

Kompanitë tjera pritet të dalin në treg me këtë lloj të makinave me çmime më të favorshme për konsumatorët e tyre, në mënyrë që blerja e kësaj makine të jetë më e lehtë për të. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: makinat elektrike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper