6 veturat më të shtrenjta të vitit 2017 – Lajmi.net
6 veturat më të shtrenjta të vitit 2017
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:41, 20 December 2017
Gjatë viteve të fundit janë prodhuar shumë vetura elegante, të bukura dhe shumë të shpejta, por disa prej tyre janë vërtet edhe shumë të shtrenjta.

Për shumë njerëz nuk është problem çmimi i veturës, por pamja dhe specifikat e saj.

Më poshtë mund t’i shihni dhjetë veturat më të shtrenjta të vitit 2017, të cilat janë përzgjedhur nga revista e famshme ‘Forbes’.


Mazzanti Evantra Millecavalli – 1,200,000 $


Ferrari LaFerrari Aptera – 1,400,000 $


Apollo Arrow – 1,100,000 $

 Arash AF10 Hybrid – 1,500,000 $


Zenvo TS1 – 1,800,000 $


Koenigsegg Regera – 1,900,000 $

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2