6 të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Uashington – Lajmi.net
6 të plagosur nga të shtënat në një shkollë në Uashington
Autori: Lajmi.net BotaLajme 20:47, 13 September 2017
Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur, pas të shtënave në një shkollë të mesme në Uashington.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht në shkollën e mesme Freeman në Rrockport, transmeton Klan Kosova.

Dorasi është në paraburgim ndërsa të gjithë nxënësit dhe stafi janë duke u evakuar.

Fjalët kyçe: Plagosje, të shtëna, Uashington

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master