6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo falso (Foto) – Lajmi.net
6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo falso (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekLifestyleOrganizohuTeknologji 17:25, 18 March 2017
Jemi dëshmitarë të falsifikimi të thuajse të gjitha mjeteve elektronike. Nëse doni të blini një mbushës për telefonin tuaj dhe dyshoni se a është origjinal apo jo, atëherë shihni 6 fotografitë e mëposhtme, në të cilat shihen dallimet mes mbushësit origjinal dhe fallco.

11062356_1017674781608562_1325714424525827736_n

11209522_1017674788275228_9119259133818254486_n

11215180_1017674784941895_4170040285680972603_n

12243153_1017674778275229_1770821572803802416_n

12246980_1017674791608561_5100851131336408071_n

Fjalët kyçe: adapter, fals, origjinal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion