50-vjeçari kërkon njohje në emision LIVE: Gruaja më tradhtoi me të dashurin e vajzës – Lajmi.net
50-vjeçari kërkon njohje në emision LIVE: Gruaja më tradhtoi me të dashurin e vajzës
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:42, 11 December 2017
Një 50-vjeçar nga Tirana, ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Aldo morning show”, ku i ka kërkuar moderatorit Aldon Lipe të njihej me një vazjë.

Ai rrëfeu historinë e tij, ku bashkëshortja të cilën e kishte marrë me blesëri, e kishte tradhtuar me të dashurin e vajzës.

Ai dëshiron të njihet me një tjetër dhe pse jo të provojë edhe dashurinë të cilën ende se ka provuar.

VIDEO:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan