5-vjeçari nga Mitrovica pëson djegie të rëndë, ka nevojë urgjente për ju! (Pamje të rënda) – Lajmi.net
5-vjeçari nga Mitrovica pëson djegie të rëndë, ka nevojë urgjente për ju! (Pamje të rënda)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 13:30, 3 August 2018
KUJDES! Pamje të rënda!

Pesëvjeçari nga Mitrovica, Gent Druari, ka nevojë për ndihmën tuaj.

Ai para disa dite me vëllanë dhe nënë e tij janë djegur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Genti ka 40% shkallë djegieje, ndërkaq ka gjasa që të shpëtojë në rast se dërgohet për t’u trajtuar jashtë vendit.

Një pjesë të shpenzimeve ia ka mbuluar Ministria e Shëndetësisë, ndërkaq për pjesën tjetër mund të kontribuoni edhe ju.

Numrat kontaktues të familjes: 049 – 313 – 534 (Liridon Druari) / 049-104-212 (Arben Druari)

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO