5 pozita për një seks më të zjarrtë – Lajmi.net
5 pozita për një seks më të zjarrtë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:59, 11 June 2018
Pozita e “lugës” është e mrekullueshme për intimitet – në thelb është seks dhe përqafime të kombinuara së bashku – por nganjëherë, njeriu dëshiron diçka më shumë.

Dhe për ta bërë seksin më të zjarrtë, mund t’i përdorni këto pesë pozita seksuale si në ilustrimet më poshtë:

1. Luga shërbyese

2. Luga e “qenit”

3. Luga e shtrirë

4. Lugë lumi

5. Luga e argjendtë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO