5 ndeshjet e ardhshme të Kombëtares shqiptare (FOTO) – Lajmi.net
5 ndeshjet e ardhshme të Kombëtares shqiptare (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 12:24, 29 March 2017
Kombëtarja shqiptare ka edhe pesë ndeshje të mbetura në eliminatoret për "Kampionatin botëror 2018". Këto janë takimet që e presin skuadrën kuqezi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2