5 kundërshtarët e Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
5 kundërshtarët e Real Madridit në shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:07, 7 December 2017
Ekipi i Zinedine Zidane rrezikon një kundërshtar të fortë në shortin e së hënës.

Real Madrid është kualifikuar në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve por nga pozita e dytë në grup.

Andaj, ekipi i Zinedine Zidane rrezikon një kundërshtar të fortë në shortin e së hënës.

Manchester United, Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool, Roma dhe Besiktas janë opsionet për kundërshtar të Real Madridit, përcjell “lajmi.net”.

Shorti që do t’i përcaktojë çifytet e fazës eliminatore të garës do të tërhiqet të hënën nga ora 12:00. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2