5 kundërshtarët e Barcelonës në shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
5 kundërshtarët e Barcelonës në shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:28, 7 December 2017
helsea, Bayern Munich, Basel, Shakhtar Donetsk dhe Porto janë opsionet e ekipit katalan për kundërshtar të ri.

Barcelona ka fituar Grupin D në Ligën e Kampionëve.

Por, ekipi katalan prapë rrezikon një kundërshtar të fortë në shortin e rrethit të dytë të garës.

Chelsea, Bayern Munich, Basel, Shakhtar Donetsk dhe Porto janë opsionet e ekipit katalan për kundërshtar të ri, përcjell “lajmi.net”.

Cili nga këta kundërshtarë do të ishte më i lehtë ose më i vështiri për Barcelonën? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball