5 krijesa misterioze që janë kapur nga kamerat, do të ju lënë pa fjalë – Lajmi.net
5 krijesa misterioze që janë kapur nga kamerat, do të ju lënë pa fjalë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:39, 11 October 2017
Planeti ynë është plot me krijesa të ndryshme të cilat mund të mos i kemi parë asnjëherë, por kur i shohim sado të habitshme që duken, nuk janë jo-normale.

Por, ka raste të ndryshme kur kamerat kanë kapur krijesa misterioze dhe që në dukje janë jo-normale, transmeton lajmi.net

Në Youtube, ekziston një video me pesë raste të ngjashme të cilat sot e asaj dite nuk janë shpjeguar pothuajse asnjëherë drejtë.

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni pesë rastet interesante dhe të habitshme./Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Krijesa, krijesa misterioze

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush