5 ditë pas humbjes nga Khabib, shikojeni si duket fytyra e McGregor – Lajmi.net
5 ditë pas humbjes nga Khabib, shikojeni si duket fytyra e McGregor
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:00, 12 October 2018
Connor McGregor ende ka gjurmë në fytyrë pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov.

Conor McGregor ende ka shenja të mëdha në fytyrën e tij, pesë ditë pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov në UFC 229.

Irlandezi ka publikuar fotografi të reja në Instagram duke festuar shitjet rekorde të uiskit të tij Proper Twelve, përcjell “lajmi.net”.

Por, në imazhet e publikuara në fytyrën e tij ende shihen gjurmët e lëndimeve të pësuara në humbjen nga Khabib në UFC 229 në Las Vegas. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO