30 foto të mrekullueshme të vendeve të braktisura – Lajmi.net
30 foto të mrekullueshme të vendeve të braktisura
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:19, 6 January 2018
Vendet e braktisura më kanë terhequr gjithmonë.

Ato duket se ekzistojnë në një lloj të ëndrrës së pezulluar që mbeti pas njerëzve të cilët kanë jetuar me to.

Ato janë misterioze dhe më bëjnë të pyes veten se çfarë mund të ketë ndodhur kur këto vende ishin plot me jetë.

Shkoni poshtë për të parë 30 vende të braktisura që do të merrni imagjinatën tuaj, dhe mos harroni të ndani këtë artikull në Facebook në mënyrë që më shumë njerëz të mund t’i shohin këto pamje magjike! /Lajmi.net/

1. Norvegji

2. Spanjë.

3. Namibia, Afrika

4. Oahu, Hawaii

5. Shtepi e gjelber

6. Lagoon Beach, Afrika

7. Ukrainë

8. Buddha

9. Paris

10. Stacioni i trenit

11. Austri

12. Francë

13. Belgjikë

14. Kishë

15. Shtepi e braktisur

16. Kamboxhia

17. Kolorado

18. Portugali

19. Karolina

20. Poloni

21. Kinë

22. Anija e fundosur

23. Arenë magjike

24. Portugali

25. Spital i braktisur

26. Detroit

27. Irlandë

28. Canary Islands, Amerikë

29. Kanada

30. Kolumbi.

Fjalët kyçe: Bota, Vende të braktisura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels