3 vjeçari injoron rregullat ushtarake, vrapon tek e ëma (Video) – Lajmi.net
3 vjeçari injoron rregullat ushtarake, vrapon tek e ëma (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFamiljaFunLifestyle 16:17, 20 March 2017
3 vjeçari nuk mundi të pres asnjë sekond më shumë, kur e pa nënën e tij, transmeton lajmi.net

Mungesa e saj ishte ndjerë për plot nëntë muaj sa kishte shërbyer në Afganistan.

Sapo e pa atë, ai vrapoi drejt saj dhe iu hodh në përqafim. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë, Ushtar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion