3 minuta ushtrime që ju bëjnë të humbni peshë – Lajmi.net
3 minuta ushtrime që ju bëjnë të humbni peshë
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 10:28, 17 December 2017
Këto ushtrime janë të dobishme për t’u dobësuar.

Gjithashtu, ju do të ndiheni shumë më lehtë dhe do të jeni aktive gjatë tërë ditës, shkruan lajmi.net

Përveç që do t’ju bëjnë të humbni peshë, do të shtoni disponimin e mirë.

Shikoni videon dhe filloni të praktikoni këto ushtrime. Ndonjëherë nuk ka gjë më të mirë se sa të filloni ditën tuaj me vallëzim. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ushtrime, Vallëzim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2