2po2 me mesazh të fortë pranë bashkëshortes sot në ditën e të dashuruarve – Lajmi.net
2po2 me mesazh të fortë pranë bashkëshortes sot në ditën e të dashuruarve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:39, 14 February 2018
Edhe Besnik Canolli nuk ka munguar me urim për Shën Valentin, ditën e të dashuruarve.

Ai krahas fotografisë me bashkëshorten ka dhënë edhe një mesazh shumë të fortë, shkruan lajmi.net

”Jeta Nuk Osht Bardh E Zi #urimeshënvalentini”, ka shkruar ai duke lënë të kuptohet se çiftet ani pse janë të lumtur pranë njëri-tjetrit tejkalojnë edhe sfida e gjithçka nuk është siç duket në kornizat e një fotografie bardh e zi.

Besniku edhe me tekstet e tij në këngë gjithmonë ka dhënë mesazhe kuptimplota, andaj ka marrë dhe vazhdon akoma të pranoj përkrahje të madhe të audiencës./Lajmi.net/

Jeta Nuk Osht Bardh E Zi #happyvalentines

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO