Bayerni dhe PSG fitojnë lehtësisht (VIDEO) – Lajmi.net
Bayerni dhe PSG fitojnë lehtësisht (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:37, 12 September 2017
Bayern Munchen ka fituar në shtëpi ndaj Anderlechtit.

Bavarezët fituan 2:0 me golat e Leëandoëski dhe Alcantaras.

Në ndeshjen tjetër të grupit, PSG shkatërroi Celticun 5:0.

Për francezët realizuan Neymar, Mbappe, Cavani (2) dhe Lusting (og). /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Bayern Munchen, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan