28 rregullat e veshjes që të gjithë duhet t’i dimë – Lajmi.net
28 rregullat e veshjes që të gjithë duhet t’i dimë
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 15:46, 12 February 2018
Janë disa rregulla të pashkruara të cilat të gjithë duhet t'i dimë, shkruan lajmi.net

Veshja juaj simbolizon karakterin tuaj.

Duke filluar nga mbathja e çizmeve, pastaj edhe të rrobave, që stili juaj të jetë me të vërtetë i mirë, ju duhet të keni me të vërtetë një pritje të veçantë për veten, njejtë sikurse kërkesat dhe dëshirën për të qenë ‘in’.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 28 rregullat e veshjes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3