21 vjeçarja thyen çdo standard bukurie në rrjetet sociale përmes këtyre fotove – Lajmi.net
21 vjeçarja thyen çdo standard bukurie në rrjetet sociale përmes këtyre fotove
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:52, 14 October 2017
Çfarë keni postuar për herë të fundit në rrjetet sociale?

Standardet e bukurisë të mbajtura në rrjetet sociale shpesh herë i ndalojnë njerëzit të shpërdajnë momente të veçanta me miqtë dhe familjet e tyre sepse ata thjesht nuk duken mjaftueshëm të mirë.

Por kjo nuk duhet të jetë kështu dhe 21 vjeçarja Michelle Liu është duke e vendosur alternativën perfekte, shkruan boredpanda, transmeton lajmi.net

Kjo vajzë po udhëton në të gjithë botën dhe po mban fokusin në pamjen ‘perfekte’.

Që nga monumentet arkitekturore e deri tek fushat me lule, të gjitha i tregon ashtu siç janë, megjithatë duke u kënaqur në formën e saj, përkatësisht po e bën një udhëtim komedia.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Beijing, ChinaBudapest, HungaryGermanyPrague, Czech RepublicCambridge, Massachusetts, USKaisermühlen, AustriaAmsterdam, NetherlandsParis, FranceRevere Beach, USNew York, US

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO