20 telefonat e mençur më të mirët në botë, i pari nuk është iPhone, por as Samsung – Lajmi.net
20 telefonat e mençur më të mirët në botë, i pari nuk është iPhone, por as Samsung
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:04, 21 April 2017
Tani që kanë kaluar disa ditë që Samsung ka lansuar telefonin e fundit në treg Samsung Galaxy S8 shumë njerëz janë në garë se cili telefon i mençur është më i mirë se tjetri

Business Insider ka bërë një listë në bazë të performancave se cili telefon i mençur është më i mirë se tjetri, dhe në vendin e parë do ju befasoj se kush është.

Pritej që njëri nga iPhonet ose Samsunget të ishte në këtë pozitë, por që aty gjindet Google Pixel. Kjo listë është bërë në bazë të performancave dhe veçorive që ka secili telefon. Kjo është radhitja:

20. BlackBerry Classic
19. BlackBerry Priv
18. Samsung Galaxy Note 5
17. ZTE Axon 7
16. LG V20
15. Moto G5 Plus
14. HTC 10
13. Moto Z
12. Huawei Mate 9
11. OnePlus 3T
10. iPhone SE
9. iPhone 6S
8. iPhone 6S Plus
7. LG G6
6. Galaxy S8
5. Galaxy S8+
4. iPhone 7
3. iPhone 7 Plus
2. Google Pixel XL
1. Google Pixel. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Telefonat e mençur

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion