20 të vdekur e dhjetëra të plagosur në Egjipt nga një aksident hekurudhor – Lajmi.net
20 të vdekur e dhjetëra të plagosur në Egjipt nga një aksident hekurudhor
Autori: Lajmi.net BotaLajme 17:48, 11 August 2017
Një aksident hekurudhor mes dy trenave ka ndodhur në Aleksandri të Egjiptit, ku për pasojë kanë mbetur 20 persona të vdekur dhe dhjetëra të plagosur, raporton BBC, transmeton lajmi.net.

Organet e rendit të këtij shteti kanë dal në vend ngjarje për ta hetuar shkakun e aksidentit.

Sipas autoriteteve shtetërore numri i viktimave mund të rritet, për shkak të plagëve të rënda që kanë marr gjatë aksidentit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3