20 këndvështrime absurde që ju lënë pa fjalë – Lajmi.net
20 këndvështrime absurde që ju lënë pa fjalë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:31, 8 May 2018
Gjithçka ka të bëjë me prioritetet.

”Logjika është model i dobët i kauzës dhe efektit” ka thënë Gregory Bateson. Por ka kaq shumë gjëra që askush s’mund t’i spjegojë edhe nëse logjika është emri i tyre i mesëm, transmeton lajmi.net

BS ka përgatitur një koleksion që do t’ju mahnitë maksimalisht. Dhe nëse vazhdoni se keni parë gjithçka, atëherë përpiquni të shpjegoni këto gjëra.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Abdul, Prioritete

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master