20 gjërat që çdo ditë i bëni gabim (Video) – Lajmi.net
20 gjërat që çdo ditë i bëni gabim (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 8:39, 26 April 2017
A e dini vërtetë si të përdorni një folie, ashtu që të mbijetojë për gjashtë muaj pa asnjë problem?

Ose, si të pastroni tiganin, vendin ku qëndroni nëse është zhytur nga njollat,si të pastroni banjon, pllakat në koridor, a dini në mënyrën e duhur si t’i pastroni?

Lajmi.net ju sjell 20 gjërat të cilat mund t’i keni përdorur gabim, megjithatë, format e tilla janë vërtetë atraktive dhe do të ju ndihmojnë shumë për punët në shtëpi.

Shikoni videon më poshtë dhe mësoni këto metoda unike. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: 20 gjera, përdorim shtëpie

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble