20 ekipet e futbollit që kurrë nuk kanë luajtur në ligën e dytë (FOTO) – Lajmi.net
20 ekipet e futbollit që kurrë nuk kanë luajtur në ligën e dytë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:48, 19 May 2017
Kjo nuk ka ndodhur vetëm me 20 skuadra në Evropë, ku prej skuadrave të mëdha janë Real Madrid, Barcelona, Inter dhe Ajax.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball