20 burra shtyjnë avionin 35 tonësh – Lajmi.net
20 burra shtyjnë avionin 35 tonësh
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:17, 10 February 2018
Punonjës të aeroportit “Tambolaka” në Indonezi janë fotografuar teksa shtyjnë një avion 35 tonësh, duke u bërë viralë në internet.

Rreth 20 persona duken në foto ndërsa shtyjnë avionin në drejtim të terminalit.

Zyrtarë të aeroportit thanë se ishin punonjësit që e shtynë avionin, por në rrjetet sociale komentuesit shkruan se avioni ishte prishur dhe ishin pasagjerët ata që po e shtynin.

Fjalët kyçe: Aeroplani, Njerëz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion