2 vjeçari Asdren Krasniqi ka nevojë për ndihmë (Foto) – Lajmi.net
2 vjeçari Asdren Krasniqi ka nevojë për ndihmë (Foto)
Autori: Lajmi.net Sociale 17:14, 28 February 2017
16809852--1218943029-n_1488298242-2906130
16809852--1218943029-n_1488298242-2906130
Asdren Krasniqi, 2 vjeç, nga Gjakova është diagnostifikuar me Leokemi dhe i duhet urgjentisht shërimi jashtë vendit.

Për këtë shërim atij i nevojiten rreth 160,000 Euro, të cilat janë të papërballueshme për familjen, andaj i duhet ndihma jonë.

Mos ta lejojmë që kjo sëmundje të na merr nga duart një lule të re!

Për të gjithë ata që kanë mundësi ti ndihmojnë, numri kontaktues është (+386) 49 434 160 (Agim Krasniqi – babai i Asdrenit).

Apo, përmes xhirollogarisë në Bankën Ekonomike: XK05 1401000013035912.

Fjalët kyçe: Asdren Krasniqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals