19 vjeçarja lind, pastaj foshnjën e porsalindur e hedh nga kati i pestë (Video) – Lajmi.net
19 vjeçarja lind, pastaj foshnjën e porsalindur e hedh nga kati i pestë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:44, 24 November 2017
Kjo është një gjë e tmerrshme!

Ngjarja ka ndodhur në një qytet të Kinës kur një studente 19 vjeçare fshehurazi ka lindur foshnjën e saj, dhe pastaj e ka hedhur nga dritarja, transmeton lajmi.net

Nuk ka të dhëna nga autoritetet për identitetin e nënës së re por është kuptuar se foshnja ka vdekur.

Video është përhapur shpejtë në rrjetet sociale dhe nëna 19 vjeçare është ofenduar e fyer nga shumë njerëz e shumë të tjerë e kanë kritikuar ashpër.

Kishte edhe nga ata të cilët e kanë mbrojtur 19 vjeçaren duke thënë se sigurisht nuk do të ishte pranuar nga familja e saj pasi shtatzënia supozohej të ishte jashtëmartesore./Lajmi.net/ 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush