15 rastet ku një fotograf dasmash kap momente të papritura me aparatin e tij – Lajmi.net
15 rastet ku një fotograf dasmash kap momente të papritura me aparatin e tij
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:11, 10 February 2018
Këto janë vërtetë qeshakrake dhe njëherit edhe të çuditshme!

Nëpër dasma kapen momente shume qesharake dhe të çuditshme njëherit, dhe kjo për arsye nga më të ndryshmet.

Në fotot që i keni më poshtë, fotografë të ndryshem ngta e gjithë bota kanë shpërndar foto mjaft interesante që ata i kanë kapur me aparatët e tyre fotografik nëpër vende të nrdyshme, transmeton lajmi.net.

Rrezime te nuses dhe dhëndërrit, fëmijët që i kanë marr vëmendjen, persona të dehur, mund t’i shini në këto foto. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO