15 fenomenet më të çuditshme në tokë (Video) – Lajmi.net
15 fenomenet më të çuditshme në tokë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:36, 15 February 2017
Mund të themi se disa i njohim, por a i njohim realisht siç janë?

Këto fenomene të çuditshme ndodhin në të gjithë botën, dhe varet nga koha, temperatura, e gjithçka tjetër, shkruan lajmi.net.

Disa janë paraqitur në vitet e fundit, ndërkaq të tjerat kanë ekzistuar gjithmonë.

”Gjaku nëpër oqean,” ose gropat qiellore janë fenomene të cilat ua rrëmbejnë mendjen, mirëpo natyrisht që nuk janë të vetmet dhe nuk janë gjithmonë ashtu siç duken.

Shikoni videon më poshtë për t’u njohur me secilin prej fenomeve dhe do të kuptoni se sa të çuditshme janë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO