14 viktima në Florida, një person i arrestuar – Lajmi.net
14 viktima në Florida, një person i arrestuar
Autori: Lajmi.net BotaLajme 22:46, 14 February 2018
Në Parkland të Floridës policia ka arrestuar një të dyshuar pas të shtënave në një shkollë të mesme.

Po ashtu, policia ka bërë të ditur se bëhet fjale edhe për viktima, transmeton lajmi.net.

“Deri më tani kemi të paktën 14 viktima”, bën të ditur Departamenti i Policisë.

Mediat amerikane njoftuan se deri në 20 persona janë të plagosur, ndërsa disa janë evakuuar./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO