13 vjeçari insistoi të mos dalë nga studio pa kënduar, po shpërblehet me videoklip? (Video) – Lajmi.net
13 vjeçari insistoi të mos dalë nga studio pa kënduar, po shpërblehet me videoklip? (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:13, 19 March 2017
Në emisionin n'Kosov Show një mysafir i paftuar bëri që emisioni krejt në fund të marrë kahje tjetër.

Voglushi i cili ka vetëm 13 vjet dhe vijon mësimet në klasë të 8-të në Lipjan mahniti me zërin e tij pas insistimit të madh që bëri për të kënduar live, shkruan lajmi.net

Ai tha se nuk ka kushte për të realizuar ndonjë videoklip dhe kjo dëshirë po i realizohet pasi prezantuesi i emisionit bëri thirje publike që këtij djaloshi plot talent ti punohet një këngë./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: n'Kosov Show

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush