13 ushtrimet që transformojnë trupin tuaj për një muaj (Video) – Lajmi.net
13 ushtrimet që transformojnë trupin tuaj për një muaj (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 15:39, 20 June 2017
Doni të zhdukni kilogramët e tepërt në trupin tuaj?

Ju duhet të bëni ushtrime të veçanta, dhe më e rëndësishmja, që kur të filloni, të mos ndaloni për asnjë ditë të vetme, shkruan lajmi.net

Vendosshmëria juaj padyshim se do të sjell rezultat.

Shikoni videon më poshtë dhe do të kuptoni se çfarë ushtrime duhet të ndjekni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master