124 Spider Fiat nga Mazda – Lajmi.net
124 Spider Fiat nga Mazda
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:05, 18 July 2016
Mazda është duke prodhuar modelin 124 Spider për Fiat në Hiroshima, të Japonisë.

Fiat 124 Spider ka katër cilindra, 1.4 litra turbo dhe 160 kuaj fuqi dhe 184 rrotullime të motorit.

Sipas Motortrend, ajo mund të kalojë 60 metra në 6.8 sekonda, transmeton KosovaPress.

Çmimet e modelit bazik do të fillojnë me 29 mijë, ndërsa, versioni Prima Edizione do të kushtojë rreth 36 mijë.

2017 Fiat 124 Spider Lusso

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO